O nás

    V současné době máme za sebou již 16 let společného vystupování. Jsme sehraní, sezpívaní, vystudovaní v oboru. Náš repertoár každý měsíc aktualizujeme. Hrajeme vše zcela naživo, žádné podklady, protože právě takto nás muzika baví!

Bývalí členové

  • Prvním bývalým členem je Jan Prchal, který mnoho let neúprosně krotil naše vášně a udával nám tempo. V roce 2013 s námi dokončil plesovou sezónu a dále již s námi vystupuje pouze jako záskok v případě potřeby. Více o jeho osobě je možné zjistit na http://bandzone.cz/janprchal.
  • Po poslední odehrané plesové sezóně 2013/14 nás po mnoha letech opustil kytarista a klávesista Jan Kupsa kvůli pracovnímu a hlavně rodinnému vytížení. Kromě působení v Bride Bandu je členem kapely No cement a kapely NoHeadache. Dále také hraje sólově na svatebních obřadech, viz stránky www.jankupsa.cz. Dříve také působil v Big Bandu ZUŠ Litoměřice.
  • Po dvou sezónách se s námi v létě 2015 rozloučil plzeňský a teplický konzervatorista Jiří Skřivan, jehož působištěm jsou rozličné školní (např. BigHand – funky, jazz), mimoškolní kapely (historická skupina Ventus, dechový orchestr, akordeon. soubor) a občasné záskoky v dalších seskupeních. Nyní nově chodí do Plzeň. smyčc. souboru a do rokycanského sboru Da Capissimo.
  • Ve své třetí sezóně nás v září roku 2016 opouští plzeňský kytarový mág Honza „Nedy“ Nedoma s přízviskem trnzpatyvytahující.